Regulamin

Sprzedający: 
Poniższe warunki określają zasady sprzedaży produktów oferowanych przez Etna Trade Urszula Gomolińska:
Adres: ul. 42 Pułku Piechoty 48; 15-181 Białystok
NIP: 966-037-30-02
Miejsce:
Etna Trade Urszula Gomolińska prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej www.EtnaMebleMetaloweBHP.pl
Produkty można zamówić:
Przez Internet na stronie: www.EtnaMebleMetaloweBHP.pl
Klient może uzyskać pomoc pod numerem telefonu: tel.: 506-701-367, oraz 881-913-378; od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 lub wysyłając e-mail na adres biuro@EtnaMebleMetaloweBHP.pl
Formy płatności i doręczania towaru oferowane przez Etna Trade Urszula Gomolińska :

Zamawiając towary oferowane za pośrednictwem strony internetowej www.EtnaMebleMetaloweBHP.pl klient zobowiązany jest wybrać następującą metodę płatności:
płatność przelewem – po złożeniu zamówienia Klient otrzyma niezbędne informacje do dokonania przelewu. Po otrzymaniu wpłaty przez firmę Etna Trade Urszula Gomolińska przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem Poczty Polskiej

Cena:
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zwierają podatek VAT. Cena podana przy każdym zamówieniu jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep dolicza do przesyłek opłatę za przesyłkę, której wysokość uzależnona jest jej od całkowitej wagi.
Adres dostawy:
W zamówieniu złożonym lub wypełnionym w języku polskim należy podać adres płatnika. Adres odbiorcy należy również wypełnić gdy adres dostawy jest inny niż adres płatnika.
Realizacja zamówienia:
Jeśli zamówiony produkt jest już w sprzedaży Klient otrzyma go w ciągu 12 dni roboczych od daty złożenia zamówienia w przypadku wyboru wysyłki Pocztą Polską lub 3-5 roboczych w przypadku wyboru wysyłki kurierskiej.
W szczególnych przypadkach: strajki, kataklizmy, działania sił wyższych lub innych przyczyn, nieleżących po stronie sklepu, wysyłka zostanie zrealizowana w jak najszybszym możliwym terminie.

Potwierdzenie zamówienia:
Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie automatycznie potwierdzony przez system drogą elektroniczną.
Reklamacje:
Reklamacje dotyczące braku zamówionych pozostałych towarów należy zgłaszać po upływie 14 dni od daty złożenia zamówienia.

Wszelkie problemy związane z zamówieniem należy zgłaszać firmie:
Etna Trade Urszula Gomolińska

ul. 42 Pułku Piechoty 48; Białystok

tel.: 506-701-367;

tel. 881-913-378;

tel. fax: 85 675-27-01;

Zwroty
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.(Dz. U. Nr 22, poz. 271) Klient może w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy rezygnując z towaru zakupionego przez internet na stronie: www.EtnaMebleMetaloweBHP.pl

Zwracany towar nie może być używany ani uszkodzony, a także musi posiadać oryginalne opakowanie. Klient dokonuje zwrotu towaru na swój koszt. Klient ponosi wszelkie koszty związane z dokonaniem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Procedura zwrotu:

Klient odsyła zwracany towar. Towar musi być zapakowany w sposób gwarantujący jego bezpieczny transport.
Na przesyłce powinien być napis “Zwrot”.
Zwroty należy kierować na adres:

Etna Trade Urszula Gomolińska

ul. 42 Pułku Piechoty 48

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej zostaje wystawiona faktura korygująca i przesłana na adres Klienta.
Po odesłodpisanej przez Klienta faktury korygującej zostanie zwrócona należna kwota na konto Klienta.
Zmiany:
Wszelkie zmiany związane z zamówieniem prosimy zgłaszać w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 881-913-378 lub wysyłając wiadomość na adres biuro@EtnaMebleMetaloweBHP.pl.

Zamówienie może zostać anulowane na prośbę Klienta, jeżeli przed jego realizacją nasza firma otrzyma stosowne oświadczenie.

W przypadku zakupu na odległość produktów Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od dnia wydania zakupionych produktów (art. 10 ust. 3 ustawy z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów).
Ochrona Danych Osobowych:
Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Etna Trade Urszula Gomolińska z siedzibą w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 48, z zapewnieniem prawa dostępu do tych danych oraz ich poprawienia. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby Etna Trade Urszula Gomolińska w celu realizacji zamówienia.
Powyższe warunki stanowią regulamin, który Klient akceptuje w momencie składania zamówienia.

W przypadku zaistnienia problemów z wyświetleniem strony internetowej, proszę o kontakt: biuro@komart.eu